کاربران تلفن ها دیگر از تلفن به عنوان یک وسیله ارتباطی انتظار نداشتند و این ارتقا انتظارات افراد باعث شد تا شرکت‌های تولید کننده تلاش کنند تا سیستم‌های ارتباطی با کیفیت بیشتری را طراحی کنند.

 یکی از این تلفن‌هاست که دستخوش تغییراتی اساسی شده است. وجود صفحه کلید و شماره گیر بر روی پایه گوشی باعث شده تا بتوان در صورت نیاز (هنگامی که تلفن بر روی شارژ است) تماس را بدین گونه ایجاد کرد و مطالعه را از طریق بلندگو آغاز نمود. همچنین وجود بلندگو در پایه تلفن به فرد کمک می کند تا ارتباط داخلی (پایه با تلفن) را به راحتی صورت دهد.

گوشی بی سیم به همراه پیغام گیر کاملا دیجیتال برای دسترسی راحت به تماس گیرنده.

این گوشی درارای پیغام گیری کاملا دیجیتال است که به فرد تماس گیرنده کمک می‌کند تا در هنگام دریافت تماس و عدم جوابگویی از سمت دیگر پیغام مورد نظر خود را بگذارد.

این تلفن را می توان جرء دسته تلفن سانترال نیز در نظر گرفت.

دفترچه تلفنی با ظرفیت ثبت 50 شماره این اجازه را به کاربر می‌دهد که در هنگام دریافت تماس نام فرد تماس گیرنده را شنیده و در مورد پاسخ گویی به تماس تصمیم بگیرد. این امر جدای کاربرانی که چشمانی ضعیف دارند بسیار مناسب و کارآمد است. همچنین وجود چراغ اعلام تماس بر روی آنتن گوشی باعث می‌شود تا در هنگام خاموش کردن صدای گوشی باد توسط هشدار مورد توجه دریافت تماس شود.

 


برچست ها : ,,