با پیشرفت تکنولوژی و رشد ارتباطات و صنعت استفاده از سیستم‌های مخابراتی دیگر مانند قبل نبوده و دست خوش تغییراتی اساسی شده است. با رشد اینترنت و همه گیر شدن استفاده از آن دیگر مرکز تلفن دیجیتال راه حل همه شرکت‌ها نیست. سانترال تحت شبکه راه حلی بسیار مناسب برای شرکت‌هایی چند دفتری است که ارتباطی رایگان را از طریق اینترنت امکان پذیر می‌سازد.

ارتباط چند دفتر به صورت رایگان بر روی بستر اینترنت

بهره گیری از سرویس بی سیم رکت

استفاده از این دستگاه‌های ارتباطی ممکن است در ابتدا به نظر هزینه‌ای سنگین برای شرکت باشد اما با کمی تفکر در رابطه با ویژگی‌های دستگاه و امکانات ارائه شده در این محصول قطعا می‌توان دلایل بسیار محکمی برای خرید این محصول تهیه کرد.

امکان برقراری تماس اینترنتی

          و...

گروه فنی مهندسی ارتباط (نمایندگی سانترال پاناسونیک) پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های خدمات سانترال و مرکز تلفن از قبیل نصب سانترال و راه اندازی مرکز تلفنهای پر ظرفییت و کم ظرفییت و تهیه و تعمیر سانترال ، انواع فکس و گوشیهای مربوطه سانترال و عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری و پیدا کردن و وصل خطوط شهری و داخلی و نگهداری از دستگاه و خطوط شما و فروش سانترال .

امکان تعریف موبایل به عنوان یک داخلی در سانترال

اولین مدل از سیستم‌های سانترال تحت شبکه که در کنار تعریف حداکثر 96 خط شهری و 120 خط داخلی امکان استفاده از برنامه‌هایی تحت بستر وب را به کاربر خود می‌دهد.

راه اندازی و پیاده سازی تکنولوژی sip و بهره گیری از تلفن‌هایی تحت شبکه با برندهای مختلف


برچست ها :