توضیحات فنی سانترال ها دستگاه های سانترال کم ظرفیت و دستگاه های سانترال پر ظرفیت برای اینکه شما کاربران سیستم های مخابراتی بتوانید فرق بین دستگاه سانترال کم ظرفیت مدل KX-TES و KX-TEM  را متوجه شوید و با جزییات این سانترال آشنا شوید توضیخاتی درباره این سیستم تلفن سانترال برای شما آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

توانایی بهتر و سریع تر در کنترل و مدیریت خطوط شهری و داخلی از مزایای سانترال پاناسونیک میباشد.

سانترال های سری جدید پاناسونیک که حداقل در ظرفیت 3 خط شهری و حداکثر تا ظرفیت 8 خط شهری قابل استفاده هستند که میتوانید از 8 خط داخلی و 24 خط داخلی به ترتیب از این دستگاه سانترال ها استفاده نمایید، قابل ارتقاء بودن سیستم سانترال و قابلیت نصب نرم افزار های مدیریت سانترال،  در واقع کارت های افزایش خطوط داخلی و کارت کالر آی دی سانترال و یا باطری بک آپ سانترال هیچ فرقی با هم ندارند.

بلکه تنها تفاوت این دو سیستم در این است که هنگام خرید که شما نیاز به 16 خط داخلی دارید و یا تعداد خطوط شهری شما از مرز سه خط شهری گذشته است یک کارت روی سانترال TEM اضافه در نظر گرفته شده است که اگر بخواهید دستگاه TES خریداری کنید و یک کارت افزایش خطوط خریداری کنید هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید.

در صورتی که این دستگاه ها هیچ تفاوتی با هم ندارند به راحتی می توانید از وسایل جانبی و تلفن هایبرید سانترال مدل KX-T7730  به کمک این سیستم پاسخگویی تلفن استفاده کنید.

حتی میتوانید در هر دو دستگاه سانترال پاناسونیک از قابلیت ضبط مکالمات تلفنی نیز استفاده کنید.

 تا زمانی که پشت خط در انتظار هستند از خدمات سانترال استفاده کنند در هر دو دستگاه سانترال مشابه قابلیت نصب و برنامه ریزی دارد.

حال که این مقاله آموزشی سانترال را میخوانید بهتر است بدانید
 لازم شد بدانید دستگاه پخش موزیک پشت خط نیز توسط این سانترال پشتیبانی میشود که میتوانید برای مشتریانی که با شما تماس میگیرند راه اندازی کنید.
همچنین روی هر کدام از این دستگاه سانترال ها یک کارت اپراتور گویا نیز به صورت پیش فرض نصب شده است.
سیستم سانترال

سیستم های کم ظرفیت سانترال پاناسونیک را میتوانید در مدت طولانی استفاده کنید و مدیریت تماس های شهری خود را به این محصول پاناسونیک بسپارید.


برچست ها : ,,,