درگاه USB در نظر گرفته‌شده در این محصول باعث شده تا اطلاعات دریافتی و ارسالی از طریق کامپیوتر میسر شود، هم‌چنین می‌توان نامه‌ها را از طریق کامپیوتر به‌صورت اتوماتیک مدیریت کرد.

دستگاه فکس لیزری KX-MB2085 با ابعادی بسیار مناسب به همراه تلفن رومیزی جهت افزایش کارایی سیستم

 

با گذر زمان سیستم های اداری دچار تغییر و تحولات بزرگی شدند از دلایل اصلی این تغییران می‌توان به کوچک شدن فضای در نظر گرفته‌شده برای هر دستگاه اشاره کرد .

اشتراکی شدن اطلاعات و هم چنین تلاش برای صرف هزینه کمتر از دیگر دلایل این تغییرات بشمرد .

این موارد موجب شد تا شرکت‌های تولیدکننده این محصولات با جمع‌وجور کردن ابعاد هر دستگاه و به هم آمیختن هر یک از آن‌ها تلاش کنند تا به هر یک از اهداف خود نزدیک‌تر شوند. فکس لیزری پاناسونیک نیز جزء همین دسته از محصولات است زیرا 4 ویژگی را در یک دستگاه ارائه می‌دهد.

ارسال و دریافت فکس

فکس لیزری یا همان فکس‌ های چندکاره یکی از پرکاربردترین سیستم‌های ارتباطی امروزه هستند که استفاده قرار می‌گیرد. درگاه USB در KX-MB2085 باعث شده تا بااتصال به یک کامپیوتر بتوان اطلاعات را دو طریق ورود اطلاعات به کامپیوتر از طریق SCAN اسناد و خروج اطلاعات از کامپیوتر از طریق پرینت مدیریت کرد. با این کار می‌توان هرگونه سند، نامه و... را به‌صورت دیجیتالی (کامپیوتر) و دستی بایگانی نمود.

تا بدین جای کار KX-MB2085 سیستمی کاملاً رؤیایی است که امکاناتی خاص را ارائه می‌دهد. درواقع همین‌طور نیز هست. وجود

تلفن با سیم در کنار دستگاه

کلیدهای میانبر تماسی

ابعاد کوچک و بسیار مناسب

صفحه نمایشگر 2 سطری

به استفاده هر چه‌بهتر از این سیستم کمک می‌کند.

در نظر گرفتن امکان کپی‌برداری از اسناد و صفحات موجب شده تا بتوان در کنار امکان فکس، از آن‌ها رونوشتی تهیه نمود.

اسکنر حرفه‌ای، چاپگری منحصربه‌فرد

امکان اتصال به سانترال یکی از ویژگی‌های بارز و بسیار مهم این محصول است که می‌توان از طریق آن کلیه مکالمات را در صورت نیاز به فکس ارتباط داد و از برقراری تماس مجدد و صرف زمان اضافه جلوگیری کرد

 

از بزرگ‌ترین ویژگی‌هایی که درواقع هدف تولید این دستگاه‌ها است امکان ارسال و دریافت نامه‌های اداری است. KX-MB2085 به کاربر خود این امکان را می‌دهد تا با سرعتی بسیار مناسب و شگفت‌انگیز (33.6 Kbps) نامه‌های زیادی را ارسال و دریافت کند. هم‌چنین پاناسونیک در این محصول حافظه‌ای 3.5Mb در نظر گرفته که در این حافظه می‌توان تا 110 صفحه نامه‌های دریافتی و یا 150 صفحه نامه‌های ارسالی را ذخیره کرد.

 

امکان کپی‌برداری از اسناد توسط فکس پاناسونیک


برچست ها : ,,,