راه اندازی سانترال توسط کارشناس

تعریف خطوط داخلی و برنامه‌ریزی‌های مربوطه

راه‌اندازی سرویس دیزا (منشی تلفنی سه مرحله‌ای)

ارائه خدمات محدودکننده تماس

بعد از انتخاب این محصولات و خرید آن‌ها از نمایندگی‌های معتبر اولین قدم نصب و راه‌اندازی سانترال است. به دلیل بااهمیت بودن و حساسیت بسیار بالا این سیستم ها توصیه می‌شود که راه‌اندازی سانترال و تلفن‌ها توسط فردی آشنا به این کار انجام گیرد. هم چنین نمایندگی این امکان را برای کاربران خود در نظر گرفته است تا با اعزام کارشناس فنی کار نصب و راه‌اندازی راه به دست فردی متخصص بسپارند.

شرکت‌ها بعد از خرید جعبه دستگاه و کارت‌های ارتقاء مورد نیاز خود در فروشگاه و تحویل آن‌ها در محل باید آن‌ها را در دستگاه جای دهند. نوع چیدمان کارت‌ها در سانترال حتماً باید توسط کارشناس فنی صورت گیرد در غیر این صورت احتمال آسیب‌رسانی به سانترال در حین انجام کار افزایش می‌یابد. بعد از جای گیری کارت‌ها مهم‌ترین بخش کار آغاز می‌شود که راه‌اندازی این مرکز تلفن است.

 همواره خرید و انتخاب دستگاه و تجهیزات مورد نیاز امری بسیار مهم است. این اهمیت در شرکت‌ها مؤسسات خصوصی احساس می‌شود زیرا مدیران شرکت‌ها همواره تمایل دارند تا با کم‌ترین هزینه دستگاه و یا وسیله مورد نیاز خود را خریداری کنند به همین دلیل برای انتخاب سیستم های ارتباطی و مخابراتی نیز در این شرکت‌ها همواره تلاش می‌شود تا از بهترین برندها و تجهیزات استفاده شود. به همین ما با داشتن سابقه بیش از ده سال حضور خود در این زمینه به خریداران این سیستم های ارتباطی استفاده از محصولات پاناسونیک را پیشنهاد می‌کند.

راه‌اندازی مرکز تلفن توسط کارشناس

آشنایی با دستگاه سانترال

به دلیل گسترده بودن خدمات سانترال و هم چنین متفاوت بودن نیاز شرکت‌ها، خدمات به صورت کلی بیان گردید. راه‌اندازی این دستگاه با در نظر گرفتن شرایط هر شرکت و هم چنین نوع دستگاه خریداری‌شده بسیار متفاوت است اما کارشناسان فنی این گروه همواره آماده کمک‌رسانی به شما هستند.

بعد از جای گذاری این کارت‌های مربوطه در این مرکز تلفن باید دستگاه را روشن کرده و برنامه‌ریزی را انجام داد این برنامه‌ریزی متناسب با نیاز کاربران و خواسته مدیریت انجام می‌گیرد که می‌تواند محدودسازی بعضی از کاربران تلفن سانترال باشد و یا محدودیت در مدت زمان مکالمه برای کلیه کاربران و یا چند داخلی (برنامه تایمر) و یا محدودسازی امکان برقراری تماس با خطوط شهر (صفر و دو صفر) در سانترال کم ظرفیت این شاید کمی ساده و آسان تر نسبت به دستگاه سانترال پر ظرفیت به نظر برسد اما باز هم نیازمند دقت زیاد است.

 سانترال در حالت پیش‌فرض جعبه‌ای خالی است که متناسب با نیاز کاربران با جای دادن کارت‌های ارتقاء در خود، شروع به کار می‌کند. در این دستگاه صرف‌نظر از مدل و گنجایش دستگاه می‌توان از یکسری خدمات مشترک بهره برد که کیفیت این خدمات در هر دستگاه متفاوت است. به طور مثال تمام دستگاه‌های سانترال قابلیت پشتیبانی از دستگاه فکس را دارند.

راه‌اندازی دستگاه سانترال شامل موارد زیر می‌شود:

 کلیه شرکت‌ها و مجموعه‌ها در صورت درخواست خدمات می‌توانند با استفاده از درگاه ثبت درخواست، به صورت آنلاین خدمات مورد نیاز خود را اعلام نمایند و یا از طریق تماس با شماره‌های شرکت در پی برآوردن این نیاز بر آیند. هم چنین برای ثبت نظر نقدهای خود در جهت بهبود و رشد شرکت می‌توانید از طریق پرتال انتقادات و پیشنهادات نظرات خود را ثبت نمایید.

اتصال خطوط شهری به کارت‌های سانترال نصب دستگاه سانترال پاناسونیک

گروه‌بندی داخلی‌ها برای استفاده بهتر

اتصال دستگاه فکس به سانترال

تنظیم نحوه زنگ خوردن داخلی‌ها در هنگام دریافت تماس

تنظیمات مربوط به سرویس کالر آیدی (سرویس نمایشگر مشخصات تماس‌گیرنده)

آموزش کار با تلفن سانترال


برچست ها : ,,,,,,