حذف سروصدا در هنگام مکالمه

بعد از مدتی پاناسونیک چند گوشی هوشمند و مقاوم را معرفی نمود که این کار سبب شد که کمپانی های رقیب در هنگام معرفی این گوشی بیسیم ها، حرکت پاناسونیک را جسورانه قلمداد کنند و تولید این محصولات را ریسک بالایی بدانند. اما استقبال بی‌نظیر سازمان‌ها و کارخانه‌ها از این گوشی‌های بیسیم ثابت کرد که کاربران تمایل زیادی برای استفاده از گوشی بی‌سیم مقاوم دارند.

برقراری مکالمه کنفرانسی

ساعت زنگ دار پیشرفته

پاناسونیک بعد از معرفی گوشی KX-UDT131 اقدام به طراحی تلفنی دیگری با قابلیت‌های بی‌نظیر کرد و بالأخره از پرچم‌دار گوشی‌های بیسیم دکت خود یعنی KX-PRW120 پرده‌برداری کرد. KX-PRW120 یکی از بهترین گوشی‌های بیسیم هوشمند ساخته‌شده تا به این تاریخ است و از مهم‌ترین تغییرات ایجادشده نسبت به مدل های قبلی می‌توان به صفحه نمایش باکیفیت، بدنه‌ای مقاوم تر و مجهز شدن به تکنولوژی Wi-Fi را اشاره کرد.

منشی تمام دیجیتال

مشکلات ارتباطی در مکان‌های صنعتی همواره معضلی بزرگ به حساب می‌آید زیرا تلفن‌های مورد نیاز این مکان‌ها باید بسیار مقاوم باشد و به دلیل در دسترس نبودن این تلفن‌ها همواره از تلفن‌های معمولی استفاده می‌شود. پاناسونیک که کمپانی پیشتاز در زمینه سیستم های مخابراتی و ارتباطی است بعد از تولید دستگاه سانترال متناسب برای این محیط‌ ها به فکر طراحی تلفن‌هایی مقاوم نمود.

برقراری ارتباط داخلی

از دیگر قابلیت‌های این گوشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 


برچست ها : ,,,