این کارت غیر قابل ارتقا است و هیچ کارت دیگری (جز کارت نمایشگر مشخصات) بر روی آن نصب نمی‌گردد و یک اسلات (فضای خالی دستگاه) را اشغال می‌کند. که این منظور زیاد مورد توجه خریداران سانترال قرار نمی‌گیرد اما به دلیل نداشتن انتخابی دیگر تن به خرید این کارت می‌دهند. البته فراموش نکنیم که در این سانترال‌ها وجود 10 جای کارت در حالت اولیه و 3 کابین افزایشی با 11 جای خالی نکته‌ای بسیار مهم و اساسی است که می توان در توجیه این نگرانی از خرید کارت KX-TDA6181 بیان نمود.

امکان نصب و راه اندازی این کارت 16 پورتی در کابین افزایشی سانترال از مزیت‌های مهم این محصول به حساب می‌آید. لازم به ذکر است این محصول برخلاف کارت خط شهری مدل KX-TDA1180 که مجهز به سرویس نمایش صفحه مشخصات تماس گیرنده به صورت پیش فرض است بوده و برای این امر باید کارت ایدی کالر را جدا تهیه و بر روی آن نصب کرد.

در تلفن سانترال پرظرفیت مدل‌های KX-TDA600 و KX-TDE600 به دلیل خاص بودن شرایط متفاوت و جایگاه خاص این دستگاه سانترال، کارت خط شهری طراحی شده نیز متفاوت به حساب می‌آید. این کارت قابلیت پشتیبانی از حداکثر 16 خط شهری را دارد.

کارت خط شهری با ظرفیت 16 پورت که در سانترال KX-TDA600 و KX-TDE600 نصب می‌شود. این کارت برای نمایش مشخصات تماس گیرنده(Caller ID) نیاز به دو کارت KX-TDA0193 دارد .

 


برچست ها : ,,